Mountain Silence koncert meditační hudby

Pozvánka na koncert meditační hudby

Po mnoha letech opět zavítá do České republiky švýcarská vokálně-instrumentální formace Mountain Silence (Ticho hor). Přijďte si poslechnout a uvolnit se při nádherných hudebních aranžmá této skupiny.

 

Ticho hor pro vaše srdce

Mountain Silence koncert meditační hudby

Po mnoha letech opět zavítá do České republiky švýcarská vokálně-instrumentální formace Mountain Silence (Ticho hor). Přijďte si poslechnout a uvolnit se při nádherných hudebních aranžmá této skupiny. Pro milovníky duchovní a meditační hudby přinese koncert skladby duchovního učitele Sri Chinmoye v podání vynikajících hudebnic. Mountain Silence svým uměním přenese každého posluchače do vzdálených alpských výšin plných klidu a pohody.

Mountain Silence koncert meditační hudby
Zakladatelkami skupiny jsou Gunthita (kytara) a Dundubhi (housle a erhu), které jsou zároveň jejími hlavními pilíři. Skupina existuje již od roku 1984 a od té doby vydala osm CD a uspořádala mnoho koncertů. Skvělé hudebnice ze Švýcarska, Německa, Rakouska a České republiky procestovaly celou Evropu a svá vystoupení nabídly nejen v mnoha koncertních sálech, ale i v kostelích a na festivalech. Východní nástroje, jako jsou harmonium a erhu, se u této skupiny objevují vedle klasických západních nástrojů: houslí, violoncella či kytary.

 

“Mountain
“Mountain

 

Olomouc
sobota, 13. 11. 2010, v 15:00 hod

Kostel Husův sbor
U Husova sboru 538 (u letadla)

Zlín
sobota, 13.11 2010, v 19:00 hod

Magistrát města Zlín
obřadní síň, náměstí Míru

 

Ostrava – Zábřeh
neděle, 14. 11. 2010, v 14:30 hod

Dům kultury Akord
nám. SNP 1

Brno
neděle 14.11.2010, v 19:00 hod

Stará radnice, Ernův sál
Radnická 10