Přednáška Vnitřní Ultra Běh Zlín

Vnitřní Ultra Běh

Dipali Cunningham z Austrálie svými výjimečnými výkony přináší inspiraci k harmonickému rozvoji vnitřní síly meditace a fyzických schopností člověka. Večer naplněný příběhy a zážitky jak z běžeckého světa tak i ze své životní pouti se konal v nádherném a útulném prostředí zlínského centra Arkána jen den po zakončení letošního 48 hodinového ultraběhu v Kladně, na kterém uběhla 332 kilometrů.

Druhým hostem večera byla Kaneenika Janáková ze Slovenska. Podobně jako Dipali je ultraběžkyní a má za sebou řadu několikadenních závodů (48 Kladno/301 km) a letošní 10 denní běh v New Yorku, kde s nadhledem zvítězila se 724 mílemi, a to i nad mužskou částí. Byla nejen skvělou překladatelkou, ale i ona se přišla podělit o své životní příběhy, a také několik meditačních technik, které můžou být nápomocny nejen na dlouhých tratích, ale i v běžném životě každého z nás.

 

Více…

 

 

Dipali šesti denní závod v New YorkuPřednáška Vnitřní Ultra Běh ZlínPřednáška Vnitřní Ultra Běh ZlínPřednáška Vnitřní Ultra Běh ZlínPřednáška Vnitřní Ultra Běh Zlín